БФ "КРАЩІ ДРУЗІ"

UA

БЕЗКОШТОВНА підготовка до школи 2024

Приймаємо заявки на реєстрацію в групи

Illustration
Illustration

даруємо дітям світле майбутнє!

Завдяки Вашим донатам, ми з Вами зробили перший великий крок на шляху до втілення амбітної мети – створення благодійного Центру додаткової освітньої підготовки та психологічної підтримки в м. Суми.
Проєкт «Підготовка до школи 2024»! - це чудова можливість для наших маленьких друзів з міста Суми отримати важливі знання та навички перед школою. 📚✨
Строк реалізації проєкту - 7 місяців (до 31.08.2024 року). Безкоштовні заняття проходять в центрі міста (вул. Петропавлівська, 74) в спеціально облаштованому кабінеті (класі) у затишній та комфортній атмосфері. При цьому, батьки мають змогу почекати дітей у теплому приміщенні з WiFi. 

Підготовка до школи це:


1. Підвищення рівня підготовки дітей до шкільного навчання, зменшення стресу і адаптаційного періоду у перші місяці навчання у школі.
2. Розвиток важливих соціальних та емоційних навичок, які сприятимуть кращій інтеграції дітей у шкільне життя та в колектив.
3. Формування позитивного ставлення до навчання та самостійності в освітньому процесі.
4. Підвищення рівня залученості батьків у навчальний процес і розвиток їх дітей.

Реєстрація на участь у проєкті

Проєкт розроблено в межах благодійної програми "Розумні діти - майбутнє України"

Illustration

ЗАЯВКА НА РЕЄСТРАЦІЮ В ГРУПИ

Заповніть реєстраційну форму і менеджер проєкту найближчим часом зв'яжеться з Вами. За наявності вільних місць Вам запропонують день та час, коли Ваша дитина зможе долучитись до занять з підготовки до школи 🙂Чекаємо на Вашу заявку. Зробимо наше місто містом розумних дітей!

Illustration

ПІДТРИМКА ПРОЄКТУ"підготовка до школи 2024"

На жаль, ресурси Фонду обмежені і, на даний час, Фонд не в змозі забезпечити всіх бажаючих дітей можливістю отримати освітню підготовку перед вступом у школу. Але Ви можете підтримати проєкт, зробити свій благодійний внесок, і таким чином збільшити кількість дітей, які отримають допомогу ❤️