БФ "КРАЩІ ДРУЗІ"

UA

зелені пригоди

Приймаємо заявки на безкоштовну екскурсію для школярів 7-11 класів в ботанічний сад в місті Суми

Illustration
Illustration

привертаєМО увагу до місцевих природних ресурсів !

Завдяки Вашим донатам, ми пропонуємо школярам з м. Суми здійснити чудову подорож та познайомитись із об’єктом природно-заповідного фонду Сумської області, що має статус ботанічного саду місцевого значення.
Проєкт «Зелені пригоди» - це чудова можливість для дітей побувати на безкоштовній екскурсії, прийняти участь у квесті та зрозуміти важливість збереження природних ресурсів через безпосередній контакт з природою✨
Проєкт реалізується спільно з Громадською організацією «Екоініціатива» Строк реалізації проєкту - один місяць (до 26.03.2024 року). 

"зелені пригоди" це:


1. Розвиток знань.
2. Навички спілкування та командної роботи.
3. Формування позитивного ставлення до навколишнього середовища.
4. Популяризація місцевих природних ресурсів.
5. Мотивація до навчання та дослідження природи.
6. Покращення психоемоційного стану.

Реєстрація на участь у проєкті

Проєкт розроблено в межах благодійної програми "Розумні діти - майбутнє України"

Illustration

ЗАЯВКА НА участь в екскурсії

Екскурсія до ботанічного саду планується у вихідний день - суботу. Ботанічний сад знаходиться недалеко від центра міста. Заповніть реєстраційну форму і менеджер проєкту найближчим часом зв'яжеться з Вами та повідомить деталі. За наявності вільних місць Вам запропонують день та час, коли Ваша дитина зможе долучитись до екскурсії 🙂Чекаємо на Вашу заявку. Зробимо наше місто містом розумних дітей!

Illustration

ПІДТРИМКА благодійних ПРОЄКТів фонду

На жаль, ресурси Фонду обмежені і, на даний час, Фонд не в змозі забезпечити всіх бажаючих дітей можливістю прийняти участь у цікавих проєктах. Але Ви можете підтримати наші благодійні ініціативи своїм донатом. Зробіть свій благодійний внесок, і ми зможемо збільшити кількість дітей, які отримають допомогу ❤️